Süperbox kiralama

Superbox Kiralama

İnternetiniz her zaman yanınızda olsun.  SÜPER BOX KİRALAMA  Hizmetimiz ile bizi arayarak evinize işinize hatta elektrik olan her yerde sınırsızca internet kullanımına sahip olabilirsiniz. İsterseniz Günlük , Haftalık , Aylık veya Yıllık Olarak alacağınız SÜPER BOX KİRALAMA  Hizmeti  sizlere Fuarlarınınızda , Film Çekimlerinde , Gezilerde , Otellerde , çok büyük Kolaylık Sağlayacaktır .

SÜPER BOX KİRALAMA  Hizmetimiz Sadece Bununla Sınırlı Kalmıyor.

Network Alt Yapısı İstediğiniz Yerlere Dilerseniz Birden Fazla 4.5 G Hızına Sahip Modem Kiralayabilir ve Bunların Hızlarını Birleştirerek Yüksek Hızda Bir İnternete Sahip Olabilirsiniz. Oyun Fuarlarınızda İnternet Alt Yapısı Olmayan veya Alt Yapı Olsa Bile Network Yapısına  İhtiyaç Duyulan Alan veya Fuarlarda Kullanımınızı Kolaylaştırmak Adına SÜPER BOX KİRALAMA  Hizmetimizi Daha Kolay ve Daha Erişilebilir Hale Getirdik. Aradığınız yere Hızlı Teslimat ve Kurulum Garantisini CEY PC Olarak Veriyoruz. Kullanılan Modemler 4.5 G Alt yapısı ile Kullanılan  Süperbox lardır. Dilerseniz SABİT IP HİZMETLERİMİZDEN de Yararlana Bilirsiniz.SÜPER BOX KİRALAMA  Hizmetimiz Hakkında Fiyat Almak İçin İletişim Sayfamızdan Bize Yazabilir Sağ Taraftaki Whatsapp Butonundan Direk Olarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Neden Süperbox Kiralamalısınız ? 

Süperbox Cihazlarımızda İstediğiniz Hattı Kullanabilirsiniz ve Sizlere Alabileceğiniz En Hızlı ve En Verimli İnterneti Verir Aynı Zamanda Fuar Alanlarında Sizlere Verilen İnternet Her Zaman Yeterli Olmayabiliyor. Bu Sebepten Dolayı İster Lokal Ağ Olarak İster Wan Dağıtıcı Olarak İsterseniz Kendi Özel Ağınızı Oluşturmak İçin Olsun Süperboxlar Sizlere Çok Büyük Kolaylık Sağlayacaktır.

 

Süperbox Kiralama Ücretleri Nelerdir ? 

Kiralama Ürünlerinde Fiyat Bilgisi Almak İçin Bizim ile İletişime Geçmeniz Gerekir.Fakat Size Şöyle Bir Bilgi Vermemiz Gerekli Olduğunu Düşünüyoruz Cihaz Kiralama Hizmetlerinde Fiyatlar Gün Sayısı Yükseldikce Daha Makul Fiyatlara Gelmektedir. Bu Sebepten Dolayı Ürün Fiyatlandırma Konusunda Bize Mail Atmanız Çok Daha Sağlıklı Olacaktır.

Superbox Nerelerde Nasıl Kullanılır ? 

Süperbox Ürününüzü Bizden Kiraladıktan Sonra Elektriğin Varolduğu heryerde Gönül Rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 1 Süperbox Ürününün Hızının Size Yetersiz Kaldığıını Yetmediğini Düşünecek olursanız.2 . Bir Süperbox Ürünü kiraladıktan Sonra Bu 2 Süperbox ın hızlarını İndirme Hızlarını Birleştirme ve Daha Yüksek Hızda  İnternet Kullanımı Sağlayabilirsiniz. İnternet Hızlarını birleştirme Hizmetimiz için Ekstra Firewall Ürünleri Kullanılmalıfıt 

 

İlerleyiş

  • Tanışma ve İsteklerinizi Dinleme
  • Planlama ve Teslimat
  • Uygulama ve Hayata Geçirme
  • Çalışabilirlik Testleri

İşte Herşey Bu Kadar Basit !

Müşteri Memnuniyeti

Oyun Performansı

İnternet Çekim Gücü

İnternet Hızı Memnuniyeti

Cyber Security

Güvenlik Testi Sonuçları

7 / 24 Ulaşılabilir Destek

Bizi Herzaman Arayabilir , Bize Herzaman Yazabilirsiniz. Sitemizde Bulunan Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle Herzaman İletişime Geçebilirsiniz. Biz Müşterilerimizden Sıkılmıyor ve Onların Sıkıntılarını Gidermekten Keyif Alıyoruz. İsterseniz Uzak Bağlantı Hizmetlerimiz İle Sizlere Yaptığımız İşlemlerden Haberdar Edebiliyoruz.

Burada Çalışmak İnanılmaz Keyifli İşini Severek Yapan Bir Ekip ve Kendini İşine Adayan Bir Topluluk.
Caner Ufuk
Sistem Uzmanı
Projelerimizden Haber Almak İçin

Bizimle İletişime Geçin

error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.
error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.