Bilgi İşlem Danışmanlığı

Bilgi İşlem Danışmanlığı

Personel Desteği

Bilgi İşlem Danışmalığı hizmetimizin içerikleri OutSource personel kiralayabilir, herhangi bir sorun karşısında bir işletme ile muhatap olarak sorunun giderilmesini talep edebilir memnun kalmadığınız takdirde sözleşmenizi fes edebilirsiniz.

Sistem Desteği

Bakım Anlaşması, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana veya bir sorun meydana gelmemesi için, sisteme müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerin genelini kapsar.

Bilişim Danışmanlığı

Ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, teknisyenlerimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verirler.

Sorunsuz Sistem Garantisi

Ücretsiz sistem analizimiz sonrası sisteminiz durmaması ve sorunsuz gelişmiş teknolojileri kullana bilme adına raporumuzu sunuyor. Onayınız sonrası uyguluyor ve Sorunsuz çalışmanızı GARANTİ ediyoruz.

İrtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlerleyiş

  • Tanışma ve İsteklerinizi Dinleme
  • İlerleyiş ve İşleyiş Hakkında Bilgilendirme
  • Oluşturulacak Proje Hakkında Bilgi Alışverişi
  • Sürekli Çalışma ve İş Ortaklığı

İşte Herşey Bu Kadar Basit !

Software Development

SEO Analysis

Clean Code

Web Development

Cyber Security

App Development

7 / 24 Ulaşılabilir Destek

Bizi Herzaman Arayabilir , Bize Herzaman Yazabilirsiniz. Sitemizde Bulunan Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle Herzaman İletişime Geçebilirsiniz. Biz Müşterilerimizden Sıkılmıyor ve Onların Sıkıntılarını Gidermekten Keyif Alıyoruz. İsterseniz Uzak Bağlantı Hizmetlerimiz İle Sizlere Yaptığımız İşlemleri Öğretebiliyoruz.

Tüm Ekibim ve Çalışanlarımızla Birlikte Başardığım Tüm İşlerden Onur ve Gurur Duyuyorum. Tüm Bu Başarımızın Arkasında Sevdiğimiz İşi Severek Yapmamız Yatıyor.
Halil Erdem
Cey PC / CEO
Projelerimizden Haber Almak İçin

Bizimle İletişime Geçin

error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.
error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.