Laptop Kiralama

LAPTOP KİRALAMA

CeyPc  Olarak Sizlere Fuarlarınızda ,  Etkinliklerinizde ,  Kongreleriniz de , Toplantılarınız da , Özel Organizasyon veya Kişisel Kullanım Amaclarınızı iceren Her yerde ihtiyac duyabileceğiniz tüm teknoloji ürünlerinin kiralama hizmetini veriyoruz . 

Kiralama hizmeti verdiğimiz ürünler hakkında sizi biraz bilgilendirmek isteriz . Ürünlerimizin HEPSİ güncel , aktif olarak kullanılan , son 2 yıl içerisinde üretilmiş , Dünyaca kabul görmüş markalardır , aynı zamanda  en düşük cihazımızın işlemcisi i5 işlemciye sahiptir. Kiralayacağınız hercihaz size özel olarak temizlenip güncel İşletim Sistemleri Kurulup dilediğiniz herhangi bir program veya yazılım var ise sizin yerinize yüklüyor ve kullanımını test ediyoruz.

Ulaşım Derdiniz Yok Biz Hallederiz. Çünkü İstanbul u Saran Teknik Servis Ağımız ile hergün istanbulun her yerindeyiz bu sebepten dolayı İstanbul İçerisine Ulaşım , Teslimat Ücreti Talep Etmeden Cihazlarınızı Siz değerli Müşterilerimizin Dilediği Adrese Kadar Getiriyoruz.  

Hizmetlerimiz Sadece Bununla Sınırlı Değil , Dilerseniz Laptop , Kulaklık , Ipad, Playstation, VR , Süperbox , Telefon , Oyuncu Seti  Gibi Teknoloji İçeren Ürünlerin Tamamına Sahibiz Bu Ürünleri Sadece Kiralamak İçin Değil Satın Almak , Teknik İşlemlerini Yaptırmak İçinde Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oyuncular Çok Mutlu Olacak Çünkü Elimizde Tam Onlara Göre Cihazlar Var. Hemde Tam Olarak Bir OYUNCU SETİ  İsterseniz Kasa İsterseniz LAPTOP Olarak Tam Bir OYUNCU SETİNE SAHİP OLABİLECEKSİNİZ. Boş Zamanlarınızda  Kendini Oyuna Kaptırmak İsteyen Müşterilerimize Oyuncu Seti Kiralama Hizmetimizin Fiyatını Siz Oyun Severler İçin Çok Uygun Tuttuğumuza Emin Olabilirsiniz . Kimse Anlamasada Biz Sizi Anlıyoruz 😉 

 

İlerleyiş

  • Tanışma ve İsteklerinizi Dinleme
  • Planlama ve Teslimat
  • Uygulama ve Hayata Geçirme
  • Çalışabilirlik Testleri

İşte Herşey Bu Kadar Basit !

Müşteri Memnuniyeti

Oyun Performansı

İnternet Çekim Gücü

İnternet Hızı Memnuniyeti

Cyber Security

Güvenlik Testi Sonuçları

7 / 24 Ulaşılabilir Destek

Bizi Herzaman Arayabilir , Bize Herzaman Yazabilirsiniz. Sitemizde Bulunan Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle Herzaman İletişime Geçebilirsiniz. Biz Müşterilerimizden Sıkılmıyor ve Onların Sıkıntılarını Gidermekten Keyif Alıyoruz. İsterseniz Uzak Bağlantı Hizmetlerimiz İle Sizlere Yaptığımız İşlemlerden Haberdar Edebiliyoruz.

Burada Çalışmak İnanılmaz Keyifli İşini Severek Yapan Bir Ekip ve Kendini İşine Adayan Bir Topluluk.
Caner Ufuk
Sistem Uzmanı
Projelerimizden Haber Almak İçin

Bizimle İletişime Geçin

error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.
error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.