Süperbox kiralama

İNTERNET KİRALAMA

İnternetiniz her zaman yanınızda olsun.  İnternet Kiralama Hizmetimiz ile bizi arayarak evinize işinize hatta elektrik olan her yerde sınırsızca internet kullanımına sahip olabilirsiniz. İsterseniz Günlük , Haftalık , Aylık veya Yıllık Olarak alacağınız  İnternet Kiralama   Hizmeti  sizlere Fuarlarınınızda , Film Çekimlerinde , Gezilerde , Otellerde , çok büyük Kolaylık Sağlayacaktır .

İnternet Kiralama  Hizmetimiz Sadece Bununla Sınırlı Kalmıyor. 

Network Alt Yapısı İstediğiniz Yerlere Dilerseniz Birden Fazla 4.5 G Hızına Sahip Modem Kiralayabilir ve Bunların Hızlarını Birleştirerek Yüksek Hızda Bir İnternete Sahip Olabilirsiniz. Oyun Fuarlarınızda İnternet Alt Yapısı Olmayan veya Alt Yapı Olsa Bile Network Yapısına  İhtiyaç Duyulan Alan veya Fuarlarda Kullanımınızı Kolaylaştırmak Adına İNTERNET KİRALAMA Hizmetimizi Daha Kolay ve Daha Erişilebilir Hale Getirdik. Aradığınız yere Hızlı Teslimat ve Kurulum Garantisini CEY PC Olarak Veriyoruz. Kullanılan Modemler 4.5 G Alt yapısı ile Kullanılan  Süperbox lardır. Dilerseniz SABİT IP HİZMETLERİMİZDEN de Yararlana Bilirsiniz. Süperbox Kiralama Hizmetimiz Hakkında Fiyat Almak İçin İletişim Sayfamızdan Bize Yazabilir Sağ Taraftaki Whatsapp Butonundan Direk Olarak Bize Ulaşabilirsiniz.

 

İlerleyiş

  • Tanışma ve İsteklerinizi Dinleme
  • Planlama ve Teslimat
  • Uygulama ve Hayata Geçirme
  • Çalışabilirlik Testleri

İşte Herşey Bu Kadar Basit !

Müşteri Memnuniyeti

Oyun Performansı

İnternet Çekim Gücü

İnternet Hızı Memnuniyeti

Cyber Security

Güvenlik Testi Sonuçları

7 / 24 Ulaşılabilir Destek

Bizi Herzaman Arayabilir , Bize Herzaman Yazabilirsiniz. Sitemizde Bulunan Whatsapp İconuna Tıklayarak Bizimle Herzaman İletişime Geçebilirsiniz. Biz Müşterilerimizden Sıkılmıyor ve Onların Sıkıntılarını Gidermekten Keyif Alıyoruz. İsterseniz Uzak Bağlantı Hizmetlerimiz İle Sizlere Yaptığımız İşlemlerden Haberdar Edebiliyoruz.

Burada Çalışmak İnanılmaz Keyifli İşini Severek Yapan Bir Ekip ve Kendini İşine Adayan Bir Topluluk.
Caner Ufuk
Sistem Uzmanı
Projelerimizden Haber Almak İçin

Bizimle İletişime Geçin

error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.
error: İzinsiz İçerik Kopyalamak Engellenmiştir.